Other News

Rexhep Selimi tu i rrah truprojat e kryeministrit dhe ministrave (Video)

Read more ›

Dasma Kosovare, Qe qysh e Kall Atmosferën Nusja e Dhëndri!

               

Read more ›

Recetë e thjeshtë kundër rënies së flokëve

Receta është e thjeshtë, por njerëzit nepër botë kanë treguar se pas aplikimit të saj rezultatet ishin të mahnitshme, përcjellë lajmi.net Përbërësit:  Vaj ulliri Mjaltë Kanellë Përgatitja:  Së pari nxejmë vajin e ullirit dhe pastaj në vajin e nxehtë hedhim një lugë të gjellës mjaltë dhe një me kanellë. Çdo ditë për 15 minuta aplikoni në flokë këtë recetë dhe […]

Read more ›

E Tmerrshme se qka e Gjeti Ferizajin kjo që ndodhi vetëm në filma ndodh ! !

             

Read more ›